O společnosti
Interstarch

O společnosti Interstarch

Společnost Interstarch s. r. o. (Česká republika) se specializuje na prodej škrobu a škrobových produktů. Nabízíme veškeré služby pro zajištění komfortní logistiky po celé EU i v zahraničí, vlastníme také několik skladů v Polsku a České republice. Naším cílem je poskytovat prvotřídní výrobky – včas, s dodržením rozpočtu a podle specifikací.

Jako dodavatel ingrediencí pro potravinářský i nepotravinářský průmysl nabízí společnost Interstarch s. r. o. více než 40 druhů kukuřičných a pšeničných produktů: nativní a modifikované škroby, kukuřičný a pšeničný lepek, bezlepkové ingredience, glukózu a sušené glukózové sirupy, maltózu, maltodextriny, krystalický fruktózový, kukuřičný olej a ingredience pro výrobu krmiv. Hlavní oblasti použití zahrnují výrobu potravin, krmiv a průmyslových produktů.  Výrobky společnosti Interstarch pravidelně podléhají testování výrobními a nezávislými laboratořemi, aby byla zajištěna stabilní kvalita a splnění požadavků na bezpečnost potravin.

Všechny produkty jsou vyráběny třemi podniky  s moderním vybavením: Dněprovský závod na výrobu škrobu a sirupu, PJSC a Intercorn Corn Processing Industry Plant na Ukrajině a Interstarch GmbH v Německu. Všechny ukrajinské podniky jsou certifikovány podle norem  FSSC 22000 (GFSI) a také mají osvědčení Halal a Halal MUI. Všechny škrobové produkty společnosti Interstarch GmbH jsou navíc certifikovány podle norem FSSC 22000, ISO 9001/14001, ISO 50001 a  disponují osvědčeními  GMP+, Halal a Košer.

Náš zkušený tým odborných aplikačních specialistů má hluboké znalosti procesu výroby škrobů a vynakládá maximální úsilí, aby našim partnerům poskytl ten nejlepší produkt. Dodáváme kvalitní suroviny vypěstované na Ukrajině a v Německu, a současně přinášíme efektivní a zákazníkem orientovaný logistický systém s optimalizovanou organizací. Naše produkty jsou využívány společnostmi z různých zemí světa pro posílení jejich podnikání. Nabízíme individuální řešení, abychom prostřednictvím našich vysoce kvalitních ingrediencí zlepšili výsledný produkt našich partnerů. Náš tým kvalifikovaných aplikačních technologů je připraven poskytnout odbornou podporu v různých oblastech použití škrobu – v potravinářském, krmivářském a průmyslovém sektoru. Navrhujeme speciální řešení pro individuální výzvy našich partnerů, včetně laboratorního a poloprovozního testování. Dodržujeme hodnoty a standardy, které jsou přijímány celosvětovými značkami.

Síla přírody pro silné značky

Jako dodavatel surovin pro potravinářský i nepotravinářský průmysl nabízíme celou řadu výrobků.

PARTNEŘI

Zjistěte více o našich výrobcích z pšenice

Podrobnější informace o výrobcích z pšenice si můžete přečíst na webových stránkách našeho partnera

    Chcete-li předat zpětnou vazbu, vyplňte prosím formulář. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.